-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил
Оголошено тендер
184 344.94
UAH
Номер:
242f41339c6e4b899390a5998b9b4d65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017342-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
184 344.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профнастил
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 17:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Профнастил стіновий ПС-8 RAL 1015
Кількість
20 метр квадратний
Період постачання
до 30.11.2026
Профнастил стіновий ПС-8 RAL 6005
Кількість
330 метр квадратний
Період постачання
до 30.11.2026
Профнастил стіновий ПС-20
Кількість
275 метр квадратний
Період постачання
до 30.11.2026
Лист оцинкований
Кількість
15 метр квадратний
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума184 344.94 UAH