-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло фаворит 180 г- ID: UA-2026-09-04-014103-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302771
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами.- ID: UA-2026-09-04-014101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302769
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЧАПИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 26242568ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-014098-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302766
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче)- ID: UA-2026-09-04-014097-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302765
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2026-09-04-014096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302764
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:30)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань»...×-
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».
- ID: UA-2026-09-04-014094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302763
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Капітальний...×-
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Капітальний ремонт внутрішніх приміщень, санвузлів та системи пожежогасіння, сигналізації та сповіщення Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича» м. Дрогобич, вул. Театральна, 1 Львівської області"
- ID: UA-2026-09-04-014093-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302762
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА" ЄДРПОУ: 02225588ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення ав...×-
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення аварійно-відновлювальних робіт на зовнішньої теплотрасі в ЗДО № 46 м.Житомира
- ID: UA-2026-09-04-014095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302761
Заклад дошкільної освіти № 46 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061522ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж- ID: UA-2026-09-04-014092-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302759
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб (0,600 кг)- ID: UA-2026-09-04-014090-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302758
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя для мистецтва та рукоділля (набори для творчості: фарби, фломастери, олівц) за ко...×-
Приладдя для мистецтва та рукоділля (набори для творчості: фарби, фломастери, олівц) за кодом ДК 021:2015: 37820000-2.
- ID: UA-2026-09-04-014089-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302757
КП Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 42587236ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2026-09-04-014088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302756
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (цукор ванільний)- ID: UA-2026-09-04-014087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302755
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-014086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302754
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-014084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302753
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -