• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

0.00 UAH з ПДВ
Номер: 698e2cdcd40747f9917a43c4c5c199ba
Внутрішній номер закупівлі: 30302754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014086-a   
Замовник: Військова частина А4667
Контактна особа: Ліннік Микола Степанович 380673637786 a4667.mykola.linnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПК GEEKOM A5 AMD Ryzen™ 5 7530U RAM 16GB, SSD 512GB, WIN11 Pro and Key Pre-Installed
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 3 штука
Період постачання 25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 90 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 22:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 25bcfe417c454ccdaf32dbf13ef02460
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-014086-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 506
Сума договору: 90 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 75 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ПК GEEKOM A5 AMD Ryzen™ 5 7530U RAM 16GB, SSD 512GB, WIN11 Pro and Key Pre-Installed: 25 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний