-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0: Вироби домашнього текстилю (римські штори)- ID: UA-2026-08-31-009678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242946
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри шприцеві- ID: UA-2026-08-31-009657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242934
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 04389466ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Пото...×-
ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
- ID: UA-2026-08-31-009654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242931
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-009652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242929
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 10 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431098ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних з...×-
Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
- ID: UA-2026-08-31-009659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242927
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38181800ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування- ID: UA-2026-08-31-009650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242925
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля Товару, а саме: баскетбольні щити- ID: UA-2026-08-31-009648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242924
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (трамвай, інв.номери 429,432)
- ID: UA-2026-08-31-009656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242923
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Какао-порошок)- ID: UA-2026-08-31-009647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242921
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мототрактор Кентавр 160-BN- ID: UA-2026-08-31-009645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242920
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ЄДРПОУ: 35303304ДК 021:2015: 16710000-5 МотоблокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори інструментів- ID: UA-2026-08-31-009644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242919
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Швидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX- ID: UA-2026-08-31-009635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242918
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 43640000-1 Частини екскаваторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор понижючий100Вт, магнітний контакт Пм 1-18 та автоматичний вимикач 10А для лі...×-
Трансформатор понижючий100Вт, магнітний контакт Пм 1-18 та автоматичний вимикач 10А для ліцею с. Рідківці Магальської сільської ради.Код ДК 021:2015:31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл. Згідно п.11 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2026-08-31-009643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242917
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги мобільного харчування для іноземних делегацій- ID: UA-2026-08-31-009638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242916
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для харчоблоку- ID: UA-2026-08-31-009639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242915
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -