-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Швидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009635-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями) "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
52 033.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
38
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9e2a039d6a884f7692dbce6b8f405cab
Внутрішній номер закупівлі:
30242918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009635-a
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА
×
-
Код ЄДРПОУ:
08038284
-
Адреса:
65058, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Незалежності, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Дубінін 380934636682 dimadubinin1986@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43640000-1 Частини екскаваторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 033.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:04 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 033.00 Швидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX