-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання- ID: UA-2026-08-31-000963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234211
КП "Історико-культурний заповідник "Кладовища по вул. Зеленій" ЄДРПОУ: 21434004ДК 021:2015: 50343000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-000959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234209
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993428ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр до води, перехідник до води, шланг, гофра до унітазу (код ДК 021:2015 (CPV) : 44410...×-
Фільтр до води, перехідник до води, шланг, гофра до унітазу (код ДК 021:2015 (CPV) : 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)
- ID: UA-2026-08-31-000962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234207
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заморожені овочі- ID: UA-2026-08-31-000951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234203
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування витрат осіб, які подорожують за кордон (страхування спортсменів,тренерів,інших...×-
Страхування витрат осіб, які подорожують за кордон (страхування спортсменів,тренерів,інших фахівців)
- ID: UA-2026-08-31-000960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234199
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котел харчоварильний електричний на 250 л- ID: UA-2026-08-31-000950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234198
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт вул. Центральна с. Мар'янівка Звенигородського району Черкась...×-
Поточний дрібний ремонт вул. Центральна с. Мар'янівка Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-000946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234194
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування в рамках проведення заходу із вшанування пам’яті безвіст...×-
Послуги з організації харчування в рамках проведення заходу із вшанування пам’яті безвісти зниклих Захисників України та на підтримку їхніх родин
- ID: UA-2026-08-31-000947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234193
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлових приміщень...×-
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлових приміщень загальною площею 49,6 кв. м.)
- ID: UA-2026-08-31-000943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234191
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Насоси та компресори» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупів...×-
«Насоси та компресори» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
- ID: UA-2026-08-31-000935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234189
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з...×-
Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля 112
- ID: UA-2026-08-31-000939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234188
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл- ID: UA-2026-08-31-000940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234187
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484161ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладення полюсів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власни...×-
Укладення полюсів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-000931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234185
Садівська сільська рада Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 05383323ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти(троянди,петунії)- ID: UA-2026-08-31-000936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234184
Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412461ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33600000-6 - Фармацевтична продукція (фармацевтичні препарати)- ID: UA-2026-08-31-000934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234183
ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188205ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -