• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Котел харчоварильний електричний на 250 л

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)

166 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
28
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bed9b79204024d5bac71956e9580117f
Внутрішній номер закупівлі: 30234198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000950-a   
Замовник: Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
Контактна особа: Гринюк Олена Іванівна 0979612671 veliki_mosti_tender@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:46 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 400.00 Котел харчоварильний електричний на 250 л