-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котел харчоварильний електричний на 250 л
Оголошено тендер
199 680.00
UAH
Номер:
dfe7dd6bebcd46b5a5dfa7111b21ba86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000938-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
199 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Котел харчоварильний електричний на 250 л
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума199 680.00 UAH