-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Насоси та компресори» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000935-a
Завершена
9 108.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff398531230248d2a3b5726cf063d6fd
Внутрішній номер закупівлі:
30234189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000935-a
Замовник:
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н. селище Козин, вул. Обухівське шосе, будинок 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом UA-2026-07-24-005163-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
9 108.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42120000-6 Насоси та компресори (Насос гідравлічний НГН-7004К)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНТЕРПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37660422
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ будинок 1/3
Ціна пропозиції
9 108.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
48964195fc9642329970f2de0128a840
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000935-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНТЕРПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37660422
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ будинок 1/3
Номер договору:
141
Сума договору:
9 108.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 590.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 09:38
Статус:
Підписаний