-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля 112
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000939-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
3 727 916.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
13
год
28
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1a9b6240d6bc45acb139e8619447d0e8
Внутрішній номер закупівлі:
30234188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000939-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 727 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:46 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:46 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:46 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 727 916.67 Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля 112