-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля 112
Оголошено тендер
4 473 500.00
UAH
Номер:
54751aecbca242a59b4a9efab7ec5762
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-010545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 473 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточного ремонту приміщення для облаштування центру психологічної реабілітації лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля 112
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти спецфонду
Сума4 473 500.00 UAH