• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

33600000-6 - Фармацевтична продукція (фармацевтичні препарати)

Завершена

8 173.61 UAH з ПДВ
Номер: 89d0169c2d914799bc3fc62a9d9517c1
Внутрішній номер закупівлі: 30234183
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000934-a   
Замовник: ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Ія Сорокопуд +380954025098 sorokopud.i@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 8 173.61 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДЕКАТИЛЕН таблетки для розсмоктування №20
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Анузол супозиторії рект. №10 (5х2)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Обліпихові супозиторії рект. по 0.3 г №10 (5х2)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Магній Судоми Медівіт таблетки №56 (28х2)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Лактіалє 30 капсул по 230мг
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Мілістан мультисимптомний №12 каплети вкриті оболонкою
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Нітроксолін таблетки 50мг №50
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 4 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Норфлоксацин таблетки 400мг/№10
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Стрепсілс льодяники №24
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Флікс Спрей 0,05% 9 г/70 доз (форінекс та етацид)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 флакон
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Синафлан мазь 15г 0,025%
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті
Бетазон ультра Мазь туба 15г
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТМ-Фарм"
Ціна пропозиції 8 173.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0246a01ba08946ff83dd717e01e43155
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000934-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТМ-Фарм"
Номер договору: 100
Сума договору: 8 173.61 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 388.69 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 09:29
Статус:
Підписаний
PDF
договір.PDF
PDF
обгрунтування.PDF
pdf
СТМ Фарм.pdf
pdf
UA-2026-08-10-006989-a-report.pdf