-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельників...×-
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-000628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233880
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви- ID: UA-2026-08-31-000626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233879
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 20916793ДК 021:2015: 24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ваза для квітів (ДК 021:2015-39290000-1 - Фурнітура різна)- ID: UA-2026-08-31-000631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233878
Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403309ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-000639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233877
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Метельницького, 6 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-000633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233876
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-000630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233874
"Комунальне підприємство "ТопКомун" Топорівської сільської ради" ЄДРПОУ: 36192035ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації каналу зв'язку та підключення захищеного вузла доступу до мереж...×-
Послуги з організації каналу зв'язку та підключення захищеного вузла доступу до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-000627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233873
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500045ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування інженерних споруд на об’єктах нафтогазової галузі "+++ЗТП-14 ДНС +++"...×-
Влаштування інженерних споруд на об’єктах нафтогазової галузі "+++ЗТП-14 ДНС +++", Сумська обл., Охтирський р-н +++. Додаткові роботи
- ID: UA-2026-08-31-000629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233871
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
(ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів) Послуги з аварійного ремонту для автомобілів Skoda
- ID: UA-2026-08-31-000623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233868
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02005585ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Свинина; Курятина- ID: UA-2026-08-31-000621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233867
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233866
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із дез...×-
ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із дезінсекції приміщень район 2)
- ID: UA-2026-08-31-000610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233865
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КОМФОРТНИЙ ДІМ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44051740ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-000615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233863
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів УАЗ- ID: UA-2026-08-31-000619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233862
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання технічного нагляду за роботами, контролю за ходом, якістю та об’ємами робіт по о...×-
Виконання технічного нагляду за роботами, контролю за ходом, якістю та об’ємами робіт по об’єкту:«Поточний ремонт аварійної ділянки дорожнього покриття по вулиці Виноградського у селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області, за ЄЗС ДК 021:2015: 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
- ID: UA-2026-08-31-000620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233861
Сосницька селищна рада ЄДРПОУ: 04412656ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -