-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000622-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
70804a7446b84a20a8520cbc4ea2e25a
Внутрішній номер закупівлі:
30233866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000622-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свічка запалювання BKUR6ET-10 AUDI, SKODA, VW, BMW
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Прокладка радіатора кондиціонера (кільце ущільнююче) Jeep Cherokee
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Інтеркулер VW TRANSPORTER T4 2.5 Tdi
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кришка ГБЦ Mitsubishi
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Свічка запалювання NICKEL
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
12 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2e34f5ba78234c88a69681ae698d2c0c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000622-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-82
Сума договору:
12 360.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Свічка запалювання BKUR6ET-10 AUDI, SKODA, VW, BMW: 300.00000 UAH без ПДВ
Прокладка радіатора кондиціонера (кільце ущільнююче) Jeep Cherokee: 135.00000 UAH без ПДВ
Інтеркулер VW TRANSPORTER T4 2.5 Tdi: 6 750.00000 UAH без ПДВ
Кришка ГБЦ Mitsubishi: 4 980.00000 UAH без ПДВ
Свічка запалювання NICKEL: 195.00000 UAH без ПДВ
Прокладка радіатора кондиціонера (кільце ущільнююче) Jeep Cherokee: 135.00000 UAH без ПДВ
Інтеркулер VW TRANSPORTER T4 2.5 Tdi: 6 750.00000 UAH без ПДВ
Кришка ГБЦ Mitsubishi: 4 980.00000 UAH без ПДВ
Свічка запалювання NICKEL: 195.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний