• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запасні частини до транспортних засобів УАЗ

Завершена

7 870.00 UAH з ПДВ
Номер: ad703c9d05bf417793af2d47d2bb3cce
Внутрішній номер закупівлі: 30233862
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000619-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-08-17-008456-a за предметом «Запасні частини до транспортних засобів УАЗ» за кодом ДК 021:2015 – 19510000-4 «Гумові вироби» через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 7 870.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Втулка стабілізатора переднього УАЗ Патріот (3302-2916080)
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 4 штука
Період постачання до 23.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Втулка задньої ресори УАЗ Патріот (3163-2912020)
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 12 штука
Період постачання до 23.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Сайлентблок поздовжньої і поперечної тяги УАЗ Патріот (4+2) (469-3414058-К)
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 23.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Манжета кулака поворотного УАЗ Хантер (3741-2304073-01)
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 23.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІСНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
Ціна пропозиції 7 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:23
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: aebc4528563f44e68be9913f2244ab4e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000619-a-a1
Постачальник: ТОВ "СЕРВІСНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
Номер договору: 548-26
Сума договору: 7 870.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
png
Інформація про КБВ - ТОВ Сервісно-технічний центр Укравтозап...
pdf
Договір №548-26 від 28.08.2026 року.pdf
pdf
UA-2026-08-17-008456-a-report.pdf
pdf
ОБҐРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі.pdf
p7s
sign.p7s