-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000626-a
Активна
109 660.40
UAH з ПДВ
Номер:
7c93afd1efc24feda59b46e841c65ff6
Внутрішній номер закупівлі:
30233879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000626-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крашинський Андрій Сергійович +380512472292 a.krashynskyi@meteo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
109 660.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хімічні реактиви
Кількість
1 лот
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГІКЛАБГРУПА" (ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА")
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
ЛИТВИНЕНКО ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА +380970995544
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Ціна пропозиції
109 660.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7da2489f130a45689d4b1b98952c1f13
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000626-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГІКЛАБГРУПА" (ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА")
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Сума договору:
109 660.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 660.40 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації