• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 918 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
51
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cdd4fc7710a94aad84d154e663ffe1df
Внутрішній номер закупівлі: 30233880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000628-a   
Замовник: ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Вікторія Корх +380994747721 korhviktoria528@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 918 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 918 666.67 Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)