-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
2 302 400.00
UAH
Номер:
7018e175454a4e898cc06290b763706b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000861-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338486
-
Адреса:
52700, Україна, Дніпропетровська область, селище Петропавлівка, вул.Героїв України,буд.62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338486
-
Адреса:
52700, Україна, Дніпропетровська область, селище Петропавлівка, вул.Героїв України,буд.62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 302 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (КД 41053500)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7463 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок трансфертів з інших місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська
Сума2 000 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділені кошти Рішення сесії №2597-54/VIII від 24.07.2026
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська
Сума302 400.00 UAH