-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-08-31-009474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242738
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-08-31-009477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242737
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73430000-5 — Випробування та оцінювання- ID: UA-2026-08-31-009457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242733
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 73430000-5 Випробування та оцінюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природн...×-
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
- ID: UA-2026-08-31-009462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242728
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ" ЄДРПОУ: 04014097ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принт...×-
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)
- ID: UA-2026-08-31-009442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242727
Головне управління Національної поліції в Житомирській області ЄДРПОУ: 40108625ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налаштування комплектів обладнання для оплати проїзду та реєстрації електронного...×-
Послуги з налаштування комплектів обладнання для оплати проїзду та реєстрації електронного квитка, фіксації проходу пасажирів через АКП та виконання операцій з їх реєстрації в системі керування касовими контролерами
- ID: UA-2026-08-31-009461-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242726
КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-009460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242725
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини до вантажної автомобільної техніки (ГАЗ-66, ЗІЛ-131)- ID: UA-2026-08-31-009408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242724
Військова частина А3488 ЄДРПОУ: 26616307ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242722
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-009445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242721
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Подорожненського ліцею Стрийської міської...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Подорожненського ліцею Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-009434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242719
Подорожненський ліцей Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 22390438ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cтрахування автомобіля ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-009431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242718
Центр надання соціальних послуг Лисецької селищної ради ЄДРПОУ: 45053005ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-009448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242716
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водопостачання ( ДК 021:2015 - 65110000-7 Розподіл води)- ID: UA-2026-08-31-009439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242715
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водовідведення, код 90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод- ID: UA-2026-08-31-009441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242714
Державна установа "Миколаївський слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08564067ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -