• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)

Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 26 250.00 грн. (Двадцять шість тисяч двісті п'ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ. Код економічної класифікації видатків бюджету: 3110. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2026 року.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

26 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
37
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 394ccac4190f4b0f9a9c82b512136140
Внутрішній номер закупівлі: 30242727
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009442-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Контактна особа: Олександр Назарук +380412407630 nazaruk.oleksandr99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 250.00 ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)