-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)
Оголошено тендер
31 500.00
UAH
Номер:
690ea4fa0f2a44fa89815ca122c2968e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
31 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
(ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)
Примітки:
1. Місце знаходження замовника: в межах Житомирської області.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума31 500.00 UAH