-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Подорожненського ліцею Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009434-a
Відомості про КБВ не зазначаються, оскільки Постачальник є фізичною особою-підприємцем, для якого за законодавством та у ЄДР подання інформації про бенефіціарів не передбачено.
Завершена
581 970.00
UAH без ПДВ
Номер:
1aa5e66af23c483a9566e3a56e758817
Внутрішній номер закупівлі:
30242719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009434-a
Замовник:
Подорожненський ліцей Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390438
-
Адреса:
82450, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, село Подорожнє, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Міштурак +380974056145 podorozhnenska_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-20-005058-a
Очікувана вартість:
581 970.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Подорожненського ліцею Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Кількість
2793 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
82450, Україна, Львівська область, с. Подорожнє, Стрийський район, вул. Шевченка, 1
На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Подорожненського ліцею Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Кількість
4788 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
82450, Україна, Львівська область, с. Подорожнє, Стрийський район, вул. Шевченка, 1
На карті
Послуги з організації гарячого харчування пільгових категорій дітей Подорожненського ліцею Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Кількість
57 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
82450, Україна, Львівська область, с. Подорожнє, Стрийський район, вул. Шевченка, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЧЕРЯВИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3487001078
-
Адреса:
81642, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Рудники вул.Львівська будинок 133
Ціна пропозиції
581 970.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f2ac11fb8884218834d5db8524ec167
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009434-a-a1
Постачальник:
КУЧЕРЯВИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3487001078
-
Адреса:
81642, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Рудники вул.Львівська будинок 133
Номер договору:
3
Сума договору:
581 970.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:52
Статус:
Підписаний