-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009445-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
64 487.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
37
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
09000f8429974b949ce35c171f99d8e7
Внутрішній номер закупівлі:
30242721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009445-a
Замовник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Мицкевич Людмила Іванівна 380445276704 LMytskevych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 487.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:57 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 487.50 Фармацевтична продукція