• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

494 828.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c2fc5aa6b0a0411f8a806d23487575fb
Внутрішній номер закупівлі: 30242728
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009462-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Контактна особа: Абдуллаєва Ірина Ігорівна 380675082098 tender.derzhprom5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 494 828.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:57 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴494 828.83 ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)