-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського б...×-
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:55310000-6 Послуги ресторанного обслуговування
- ID: UA-2026-08-31-011656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244935
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання п...×-
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання по електробезпеці ПБЕЕС, ПЕЕЗ; Навчання по електробезпеці ПТЕЕС з видачею посвідчень.
- ID: UA-2026-08-31-011660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244931
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 «Масло вершкове»- ID: UA-2026-08-31-011659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244930
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
граблі виті 13зубів, мітла поліпропіл. з дерев.держаком- ID: UA-2026-08-31-011655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244928
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса за адресою: вул. Рональда Рейган...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса за адресою: вул. Рональда Рейгана (Т. Драйзера), 22 літер Б в Деснянському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-011658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244926
Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" ЄДРПОУ: 03366500ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-08-31-011657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244925
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту ігрового обладнання- ID: UA-2026-08-31-011648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244924
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту автомобільного транспорту, а саме послуги з поточного (аварійного, позап...×-
послуги з ремонту автомобільного транспорту, а саме послуги з поточного (аварійного, позапланового) ремонту автомобіля Ford Transit
- ID: UA-2026-08-31-011649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244923
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста Києва за адресою: вулиця Героїв Маріуполя, 1-Б у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-08-31-011633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244920
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБ...×-
Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБР у м. Миколаєві за адресою: м. Кропивницький ******
- ID: UA-2026-08-31-011638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244918
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ ЄДРПОУ: 42341034ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лікарські засоби)- ID: UA-2026-08-31-011634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244917
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з управління небезпечними відходами, що утворюються в результаті діяльності Замовни...×-
Послуг з управління небезпечними відходами, що утворюються в результаті діяльності Замовника, код 90520000-8 за ДК 021:2015 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами»
- ID: UA-2026-08-31-011646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244916
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового технічного контролю колісних транспортних засобів категорії М...×-
Послуги з обов'язкового технічного контролю колісних транспортних засобів категорії М3 (автобус ЗАЗ А08В2В-30)
- ID: UA-2026-08-31-011631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244915
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві ролети- ID: UA-2026-08-31-011641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244914
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення...×-
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility
- ID: UA-2026-08-31-011642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244913
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44042390ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:22)
-