-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБР у м. Миколаєві за адресою: м. Кропивницький ******
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011638-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
48 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
18b32b09ef0946559e07936e095ee236
Внутрішній номер закупівлі:
30244918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011638-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
54006, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Спаська, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Яськов +380993963999 m.yaskov@mk.dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 000.00 Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБР у м. Миколаєві за адресою: м. Кропивницький ******