• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБР у м. Миколаєві за адресою: м. Кропивницький ******

Оголошено тендер

57 600.00 UAH
Номер: 04b3e09b99e341d6815940db3bf678c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013643-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
Очікувана вартість: 57 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного нагляду за поточним ремонтом приміщень адміністративної будівлі ТУ ДБР у м. Миколаєві за адресою: м. Кропивницький ******
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума57 600.00 UAH