-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011642-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту 7.13. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти, фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля товару здійснюється відповідно до порядку здійснення закупівель у рамках виконання заходів Плану України, зокрема при проведенні закупівель відповідно до Постанови КМУ від 31.12.2024 року № 1554 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році» (із змінами), джерелом формування якої є кошти ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, та наказом Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 № 574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:22)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:22)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
44042390
-
Адреса:
37240, Україна, Полтавська область, м. Заводське, вул. Київська, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 500.00 Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility