• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility

Оголошено тендер

696 600.00 UAH
Номер: df72a17b6223461fb9bf64f93ea0e9e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014001-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 696 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility
Примітки: Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту 7.13 - Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля товару здійснюється відповідно до порядку здійснення закупівель у рамках виконання заходів Плану України, зокрема при проведенні закупівель відповідно до Постанови КМУ від 31.12.2024 року № 1554 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році» (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 170 від 11.02.2026 р.), джерелом формування якої є кошти ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, та наказом Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 № 574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility
Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВ 0611183 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з державного бюджету місцевим бюджетам кошти місцевого бюджету (співфінансування).
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗаводське
Сума34 830.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 0611184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Код класифікації видатківКПК-2026:2211850 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума661 770.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 280426-23BDA3E2
Назва проєкту: Створення осередку "Захист України" в Заводському ліцеї №1 Заводської міської ради
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-280426-23BDA3E2