-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з управління небезпечними відходами, що утворюються в результаті діяльності Замовника, код 90520000-8 за ДК 021:2015 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011646-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
6 759 777.74
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
35
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
67c6e0813f1745a2acf6597a97f16c36
Внутрішній номер закупівлі:
30244916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011646-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Коновалова +380504536101 254163@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 759 777.74 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:26 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 759 777.74 Послуг з управління небезпечними відходами, що утворюються в результаті діяльності Замовника, код 90520000-8 за ДК 021:2015 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами»