• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста Києва за адресою: вулиця Героїв Маріуполя, 1-Б у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

530 192.93 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
35
хв
54
сек
Гарантія - 15 905.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f5a69d39336e497199f074b5ac2ada67
Внутрішній номер закупівлі: 30244920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011633-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 530 192.93 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴530 192.93 «Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста Києва за адресою: вулиця Героїв Маріуполя, 1-Б у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»