• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста Києва за адресою: вулиця Героїв Маріуполя, 1-Б у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»

Оголошено тендер

636 231.00 UAH
Номер: 153cba15ac9b4ab588e3ed66a2dcc0d6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013817-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 636 231.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 642 міста Києва за адресою: вулиця Героїв Маріуполя, 1-Б у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума636 231.00 UAH