-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії- ID: UA-2026-08-31-012874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246075
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники листові за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки,...×-
Рушники листові за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-08-31-012875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246074
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубна муфта, з’єднувач труб- ID: UA-2026-08-31-012867-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246071
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246070
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова (5-й рік навчання, друга іноземна мова)» пі...×-
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова (5-й рік навчання, друга іноземна мова)» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Сніговська О.В., Малахіті А.В., Петрова Г. Л.)
- ID: UA-2026-08-31-012863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246069
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією...×-
Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
- ID: UA-2026-08-31-012861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246068
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 38510000-3 МікроскопиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 03:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246067
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-012860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246066
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини та матеріали для ремонту автомобіля (мастильні оливи та мастильні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-012855-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246064
Одеська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 20986865ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вилка- ID: UA-2026-08-31-012850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246063
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-012852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246062
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліжка для гуртожитків, код ДК 021:2015 — 39140000-5 — Меблі для дому- ID: UA-2026-08-31-012848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246061
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 "Кава, чай та супутня продукція"- ID: UA-2026-08-31-012851-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246060
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-012849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246059
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995315ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 01:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев’язувальні матеріали- ID: UA-2026-08-31-012846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246058
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003600ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-