-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліжка для гуртожитків, код ДК 021:2015 — 39140000-5 — Меблі для дому
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012848-a
Завершена
207 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a39dd42233c94bb698a35320424087e3
Внутрішній номер закупівлі:
30246061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012848-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Телелеков +380445139864 olimpijskijkoledztender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліжко двоярусне (трансформер)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 20.09.2026
Ліжко одноярусне деревʼяне
Кількість
10 штука
Період постачання
до 20.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОРОБКО ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2686801255
-
Адреса:
61099, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ будинок 41 корпус А квартира 33
Ціна пропозиції
207 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e92771510d034136aa4fac3930de8e90
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012848-a-a1
Постачальник:
КОРОБКО ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2686801255
-
Адреса:
61099, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ будинок 41 корпус А квартира 33
Номер договору:
3108-1
Сума договору:
207 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 19:45
Статус:
Підписаний