• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

377 554.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fc37a128dd1948239ea42bce33ed01b6
Внутрішній номер закупівлі: 30246062
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012852-a   
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Каріна Керімова +380684506823 uproboronazakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 377 554.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:46 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴377 554.70 Конструкційні матеріали