• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Конструкційні матеріали

Оголошено тендер

453 065.64 UAH
Номер: 014fbae709cb4edba58df074c6091df9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015151-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 453 065.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Конструкційні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 19:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7781010 - Здійснення виконавчої влади у Запорізькій області
Сума453 065.64 UAH