-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диван кутовий- ID: UA-2026-08-31-010132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243426
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини...×-
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини нежитлової будівлі під амбулаторію ЗПМС Миргородської міської ради ЦПМСД за адресою: вул. Конезаводська, 4 в с. Дібрівка Полтавської області"
- ID: UA-2026-08-31-010152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243425
Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 45318469ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини 3- ID: UA-2026-08-31-010122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243423
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-010148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243421
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник 1л металевий Ardesto- ID: UA-2026-08-31-010150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243419
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням ві...×-
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-08-31-010159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243418
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")- ID: UA-2026-08-31-010135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243415
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20- ID: UA-2026-08-31-010147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243413
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243407
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-010123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243405
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка технічної документації із землеустрою- ID: UA-2026-08-31-010146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243403
Тростянецька міська рада Сумської області ЄДРПОУ: 24006361ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція...×-
Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
- ID: UA-2026-08-31-010154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243402
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 05530010ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-010137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243401
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби за кодом CPV за ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція, відповідн...×-
Лікарські засоби за кодом CPV за ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція, відповідний код за ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-08-31-010139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243400
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спорти...×-
ВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2026-08-31-010121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243399
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -