• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

514 110.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 40f91fbb7668440a94d13cd224c62085
Внутрішній номер закупівлі: 30243415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010135-a   
Замовник: Відділ з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради
Контактна особа: Юлія Кошова +380487895095 julinet1804@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 514 110.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴514 110.00 Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")