-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")
Оголошено тендер
616 932.00
UAH
Номер:
bf433170563b4e02ab5c07be2ecd4f1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011925-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44421776
-
Адреса:
67661, Україна, Одеська область, Нерубайське, пл. Партизан, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44421776
-
Адреса:
67661, Україна, Одеська область, Нерубайське, пл. Партизан, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
616 932.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8230 - Інші заходи громадського порядку та безпеки
Адміністративно-територіальна класифікаціяНерубайська
Сума616 932.00 UAH