-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010121-a
Завершена
13 968.24
UAH з ПДВ
Номер:
a0fd82258d534286b9ba8bd4d2fc04aa
Внутрішній номер закупівлі:
30243399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010121-a
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аскерова Катерина 380487270336 dn5d@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер оголошення проведених відкритих торгів з особливостями: № 32620817, UA-2026-07-22-003211-a від 22.07.2026 (електронна торговельна площадка «SmartTender.biz»). Очікувана вартість закупівлі 11 640,20 грн. без ПДВ (13 968,24 грн. з ПДВ).
Очікувана вартість:
13 968.24 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію поставленого ТОВАРУ за цим Договором проводиться ПОКУПЦЕМ на 14 (чотирнадцятий) календарний день з дати підписання Акта прийому-передачі товару та видаткової накладної за умови реєстрації податкової накладної не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом та оформленої згідно з вимогами законодавства України, та відповідно до рахунку-фактури на поставлену партію ТОВАРУ. У випадку якщо податкова накладна зареєстрована пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати реєстрації податкової накладної. У випадку якщо на дату оплати реєстрацію податкової накладної зупинено, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати отримання ПОКУПЦЕМ на електронну адресу cps_priemn@odz.gov.ua повідомлення від ПОСТАЧАЛЬНИКА з копією квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. У разі якщо дата оплати припадає на вихідний, святковий, неробочий день, оплата здійснюється на наступний робочий день після вихідного, святкового, неробочого дня.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка товару здійснюється на умовах DDP, склад Покупця, місто Покупця відповідно до «ІНКОТЕРМС» у редакції 2020 року, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати надання письмової рознарядки замовником, але не пізніше ніж 31.12.2026.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чоботи L-764-KH (45) (Чоботи гумові - Вн (45)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
1 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чоботи L-764-KH (43) (Чоботи гумові - Вн (43)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
6 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чоботи L-764-KH (39) (Чоботи гумові - Вн (39)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
17 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чоботи L-764-KH (38) (Чоботи гумові - Вн (38)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
9 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чоботи L-764-KH (37) (Чоботи гумові - Вн (37)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
8 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чоботи L-764-KH (36) (Чоботи гумові - Вн (36)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%
Кількість
3 пара
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Валтекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393877
-
Адреса:
Україна, Київська область, Біла Церква
Ціна пропозиції
13 968.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
83aa00da29084a65afda2f96236674c8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010121-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Валтекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393877
-
Адреса:
Україна, Київська область, Біла Церква
Номер договору:
ЦПС-26-63 СЮ
Сума договору:
13 968.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 640.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Чоботи L-764-KH (45) (Чоботи гумові - Вн (45)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (43) (Чоботи гумові - Вн (43)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (39) (Чоботи гумові - Вн (39)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (38) (Чоботи гумові - Вн (38)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (37) (Чоботи гумові - Вн (37)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (36) (Чоботи гумові - Вн (36)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (43) (Чоботи гумові - Вн (43)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (39) (Чоботи гумові - Вн (39)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (38) (Чоботи гумові - Вн (38)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (37) (Чоботи гумові - Вн (37)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Чоботи L-764-KH (36) (Чоботи гумові - Вн (36)) - включений до переліку локалізованих товарів, ступень локалізації 95,94%: 317.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний