-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини 3
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010122-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
268 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0ec13e71453c4c19b0f7dcefc6d74652
Внутрішній номер закупівлі:
30243423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010122-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антон Поліщук +380445213217 yzmtp2222@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 750.00 Основні органічні хімічні речовини 3