-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського рай...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-007854-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-007886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241140
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Пос...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241139
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіти- ID: UA-2026-08-31-007848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241132
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 42662133ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Армопояс- ID: UA-2026-08-31-007866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241129
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)- ID: UA-2026-08-31-007850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241127
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5- ID: UA-2026-08-31-007857-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241126
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-1...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №5 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
- ID: UA-2026-08-31-007860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241124
Бучанський ліцей №5 Бучанської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208965ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послу...×-
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень медичного персоналу КНП «ЦПМСД №1 Дніпровського району м. Києва» для надання медичних послуг населенню в межах м. Києва)
- ID: UA-2026-08-31-007852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241123
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва" ЄДРПОУ: 26188946ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Основні органічні хімічні речовини- ID: UA-2026-08-31-007836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241121
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка вентиляційних систем в навчальних закладах освіти- ID: UA-2026-08-31-007835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241120
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 71317100-4 Консультаційні послуги з питань попередження пожеж і вибухів та захисту від нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, об...×-
Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-08-31-007832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241114
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38329739ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-007833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241110
Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення. Код ДК 021-2015 (CPV)39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-007856-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241108
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цукор буряковий кристалічний, білий, перша категорія, 900-1000г- ID: UA-2026-08-31-007829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241107
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-