-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007833-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0e8dfa7da52c46e8b0c650024f3fbd87
Внутрішній номер закупівлі:
30241110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007833-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999907
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Степанська, 52А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрушко Наталія Миколаївна +380675954500 kostcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90430000-0 Послуги з відведення стічних водАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Підпунктом 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. На офіційному веб-сайті Антимонопольного Комітету України на сьогоднішній день розміщено зведений перелік суб’єктів природних монополій, згідно якого станом на 31.07.2026 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОСТОПІЛЬВОДОКАНАЛ» (код ЄДРПОУ 22585030) є суб’єктом природних монополій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на території Рівненської області (пункт 73 Рівненська область). Таким чином, з огляду на норми Особливостей, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водовідведення
Кількість
7124.397 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22585030
-
Контактна особа:
Дідух Радислав Олександрович 0365721937 kvodokanal@ukr.net
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30 А
Ціна пропозиції
250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd9b243d1e2c43c9bd9ad2537b7e7e1b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007833-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22585030
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30 А
Номер договору:
73/536
Сума договору:
300 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний