-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007832-a
Завершена
15 901.00
UAH без ПДВ
Номер:
432e41f2a5ce4dcea3789ec491e09f17
Внутрішній номер закупівлі:
30241114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007832-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Ріхтера Святослава будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
15 901.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обойма для труб з шурупом 25-27мм
Кількість
97 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Труба поліпропіленова Д40 мм
Кількість
8 метр
Період постачання
до 30.09.2029
Кріплення (опора) композитна поліпропіленове ПП 40 мм
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Муфта з’єднувальна D 40
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Коліно ПП 40х90°
Кількість
12 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Трійник ПП 40 мм
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Муфта 40 мм 1 1/4" ПП
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Муфта-американка роз'ємна комбінована внутрішнє різьблення Ø 25x3/4"
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Муфта комбінована зовнішня ППР 25х3/4" зовнішня різьба
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Кліпса (опора) 25 мм для кріплення поліпропіленової труби
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Трійник ППР 20х20х20 мм
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Муфта комбінована внутрішня ППР 20х1/2 внутрішня різьба
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Монтажна планка (шаблон) ППР 20х1/2"
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Коліно монтажне ППР 20Х1/2
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2029
Шланг ПВХ 110 мм для аспірації, повітропроводів і деревообробних верстатів
Кількість
6 метр
Період постачання
до 30.09.2029
Шланг ПВХ 140 мм для аспірації, повітропроводів і деревообробних верстатів
Кількість
6 метр
Період постачання
до 30.09.2029
Труба кругла сталева D40мм товщиною 3мм
Кількість
18 метр
Період постачання
до 30.09.2029
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2036714173
-
Адреса:
12403, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Глибочиця ВУЛ.САЄНКА будинок 43
Ціна пропозиції
15 901.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
540a5b69a5c042ab8d8d05d90d7a01c1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007832-a-a1
Постачальник:
МАРЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2036714173
-
Адреса:
12403, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Глибочиця ВУЛ.САЄНКА будинок 43
Номер договору:
110
Сума договору:
15 901.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний