• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

2 205 377.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
12
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ce214fd67bcb48b7aa6fa0feed6783bc
Внутрішній номер закупівлі: 30241141
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007854-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Цьомик +380975413466 comgosp24@ukr.net https://gromada.org.ua/gromada/chudnivska/kp-blagoustrij-chudnivskoi-miskoi-radi-08-51-45-20-09-2023/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 205 377.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:07 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:07 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:07 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 12:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 205 377.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)