-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
2 646 452.40
UAH
Номер:
7dd028a6aca24f2197395fa7120f6f9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009389-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32777234
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Чуднівський р-н, місто Чуднів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 146
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 646 452.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧуднівська
Сума2 646 452.40 UAH