• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)

667 155.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
10
хв
22
сек
Гарантія - 6 671.55 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6b1e7b13a97d43639e2a95a7fd935e0a
Внутрішній номер закупівлі: 30241126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007857-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Контактна особа: Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 667 155.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:07 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴667 155.00 Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5