-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагат- ID: UA-2026-08-31-012650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245893
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цвяхи будівельні(120мм х 4,2мм) – 300 кг; Плівка поліетиленова будівельна чорна 200 мкм, р...×-
Цвяхи будівельні(120мм х 4,2мм) – 300 кг; Плівка поліетиленова будівельна чорна 200 мкм, рукав 1500 мм, рулон 50 м – 100 рулонів; Мішок зелений посилений міцний (50*90) –4000 шт; Сітка затіняюча біла 60 % в рулонах 3х50м.п. - 10 рулонів
- ID: UA-2026-08-31-012611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245890
Військова частина А 1008 ЄДРПОУ: 26614751ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 19:13)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослі...×-
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)
- ID: UA-2026-08-31-012649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245889
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245888
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-012646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245887
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-012645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245885
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія- ID: UA-2026-08-31-012642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245884
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд на об’єкті: Поточний ремонт підвального приміщення під найпростіше укритт...×-
Технічний нагляд на об’єкті: Поточний ремонт підвального приміщення під найпростіше укриття, яке знаходиться в адміністративній будівлі за адресою: Миколаївська область, Первомайський район, село Агрономія, вулиця Шкільна, будинок 9 згідно ДК 021:2015 код 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-08-31-012640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245883
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44094941ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністрат...×-
Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністративної будівлі (літ. Г-2) управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Степана Бандери, 14 А, м. Рівне
- ID: UA-2026-08-31-012638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245882
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-012639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245881
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випро...×-
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)
- ID: UA-2026-08-31-012632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245879
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01982442ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15830000-5 «Цукор і супутня продукція»- ID: UA-2026-08-31-012635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245878
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного тр...×-
Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
- ID: UA-2026-08-31-012631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245877
Головне управління ДСНС України у Донецькій області ЄДРПОУ: 38652962ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245875
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-012630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245873
Школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598736ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -