-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012649-a
Завершена
14 990.45
UAH без ПДВ
Номер:
8557aae5083741d28f1e5be379acee3a
Внутрішній номер закупівлі:
30245889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012649-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, договір укладено відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами), у зв’язку з відміною відкритих торгів через відсутність учасника(ів) процедури закупівлі, згідно з оголошенням ЦБД № UA-2026-07-21-010915-а.
Очікувана вартість:
14 990.45 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 15 (п’ятнадцятий) календарний день з дати підписання СТОРОНАМИ Акта приймання-передачі наданих Послуг. У разі якщо дата оплати припадає на вихідний день, оплата здійснюється на наступний робочий день після вихідного.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписНадання Послуг здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів тільки на підставі наданої письмової рознарядки ЗАМОВНИКА, яка вважається дозволом на надання Послуг, та є підтвердженням готовності ЗАМОВНИКА до приймання Послуг. ЗАМОВНИК не несе відповідальності за надання рознарядки не на повний обсяг Послуг, залежно від реального фінансування видатків та/або його потреб.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКОЛОГІЯ ПЛЮС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43089836
-
Контактна особа:
Куц Олег Едуардович 380500109009 ecologypius@ukr.net
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, Антоновича, буд. 128.
Ціна пропозиції
14 990.45 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:13
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
57ab5f932de843619c0fb268aec4517e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012649-a-a1
Постачальник:
ТОВ «НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКОЛОГІЯ ПЛЮС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43089836
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, Антоновича, буд. 128.
Номер договору:
УЗ/ВК-237/2026-Ю
Сума договору:
14 990.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний