-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012632-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
37
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3b448815c5344da192ed7ac76e2ed6bb
Внутрішній номер закупівлі:
30245879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012632-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982442
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шолом Алейхема, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліна Вікторівна Зелінська +380964158711 xmoblfiz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:10 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)